TUI bruker informasjonskapsler (cookies) for å forbedre brukeropplevelsen din. Ved å fortsette, aksepterer du at vi bruker informasjonskapsler. Les mer
Arkitekten Juan Palazuela har med det palasslignende Parador Conde La Gomera lykkes med å gjenskape stilen hos et spansk herresete fra 1500-tallet. Her kan du bestille rom med havutsikt.
Dette er et sjarmerende og historisk hotell og fra bassengterrassen har du panoramautsikt over San Sebastián og havet.
Elegant hage og restaurant med lokale spesialiteter Alle felles oppholdsrom har maritime innslag og det er ingen tilfeldighet at hotellets originale detaljer fører tankene til hav og seilskip. Det var nemlig her i San Sebastiáns havn at Christofer Columbus klargjorde fartøyene og provianterte før sine fire reiser til Amerika.
Grunnpris: Innkvartering i valgt romtype, frokost.
Les mer
Hotellfakta
Adresse & telefon
Adresse
38800 San Sebastián, La Gomera, Spain
Telefon
+34 -922 87 11 00
Viktig informasjon
Minisafe uten kostnad.
Naturområde med lokaltrafikk.
Resepsjon 24 timer
Ja
Offisiell klassifisering
****
Bygget
1972
Sist oppusset
2003
Antall rom
60
Strømstyrke
220
Område
Naturområde
Trafikk
Lokaltrafikk
Internett
Gratis WiFi i resepsjonen
WiFi
Ja
Aksepterte kort
American Express
Ja
MasterCard
Ja
Eurocard
Ja
Visa
Ja
Senger
Grand lit
200x200 cm
Enkeltseng
100x200 cm
Sovesofa
90x180 cm
Grand lit
Ja
Enkeltseng
Ja
Mat & Drikke
Halvpensjon
Halvpensjon med middagsmeny kan bestilles som tillegg. Både jule- og nyttårsmiddag er inkludert i halvpensjon.
Halvpensjon
Halvpensjon med middagsmeny kan bestilles som tillegg. Både jule- og nyttårsmiddag er inkludert i halvpensjon.
Bufférestauranter
1
Restaurant
Ja
Bar
Ja
Barer
2
Bassengbar
Ja
Frokost
Buffé
Middag
Meny
Halvpensjon
Ja
Helpensjon
Ja
Halvpensjon er frokost og middag
Ja
Avstand
Hotellpersonalet bærer bagasjen
Ja
Shopping
1.8 km
Sentrum
1.8 km
Strand
Bad/strand
2 km
Basseng
Utendørsbasseng
Ja
Barnebasseng
Nei
Basseng
Ja
Ferskvannsbasseng
Ja
Lengde
20 m
Bredde
8 m
Bassenghåndkle
Ja
Oppvarmet basseng i perioden:
no
Avslapping
Spa
Nei
Massasje
Ja
Sport
Treningsrom
Nei
Barn & ungdom
Barneseng
Ja
Barnestol i restaurantene
Ja
Tilgjengelighet
Antall etasjer i den laveste bygningen
2
Heis
Ja
Heisdør (bredde)
79 cm
Hotellområdet er egnet for rullestolbrukere
Nei
Handikapptilpassede rom/leiligheter
2
Romsdør (bredde)
74 cm
Flytid
Ca. 6 t, deretter ferge til øya La Gomera. Fra Oslo/Gardermoen.
Transfertid
Du flyr til Tenerife. Derfra er det ca. 20 min med buss til havnen og ferge ca. 50 minutter til La Gomera og transport til hotellene i San Sebastian )ca. 10 min). Ventetid i havnene kan forekomme både ved ankomst og ved avreise.
Transport er ikke inkludert men kan bestilles som tillegg. Når du bestiller transport er både transport fra flyplassen t/r på begge øyene samt taxi, ca. 10 min, fra haven i San Sebastian til hotellet t/r inkludert.
Vil du kontakte oss på TUI under din reise er det enkleste å bruke tjenesten «spør guidene». Den finnes både i TUI-appen og under Min Side på tui.no. Vi svarer døgnet rundt, alle dager i uken, vanligvis innen 30 minutter. Det er også mulig å nå oss via SMS og telefon. Nummeret får du på SMS når du ankommer reisemålet.
Utfluktene våre gir deg mulighet til å bli bedre kjent med San Sebastián. Det kan være spennende naturopplevelser, eller utflukter der du får oppleve landets kultur og severdigheter. Men også båtutflukter, shoppingturer og kveldsarrangement med lokale matretter. Uansett hva du velger vil du få ferieminner som varer lenger enn brunfargen.
Vi legger hele tiden til nye utflukter, og du finner størst utvalg de siste månedene før avreise.