Riad Omara Al Kasbah
- Marrakech, Marokko
Om hotellet
Det 4-stjerners hotellet Riad Omara Al Kasbah i Marrakech er et hotell med bar, WiFi og basseng. På hotellet kan du nyte både massasje og boblebasseng. På området finnes det parkeringsmuligheter.
Kort om hotellet
- Utendørsbasseng
- Ja
- Transfertid
- ca. 30 min
Gjennomsnittstemperatur i Marrakech
Basseng
- basseng
- 1
- utendørsbasseng
- Ja
- innendørsbasseng
- Ja
Mat og drikke
- barer
- 1
- restauranter
- 1
Sport
- sykkelutleie
- Ja
Avslapping
- massasje
- Ja
- boblebad
- Ja
Viktig informasjon
- minisafe
- Ja
- WiFi på hotellet
- Ja
- Offisiell klassifisering
- ****
Rommene
- dobbeltseng
- Ja
- oppvarming
- Ja
Adresse og telefon
- Adresse
- 94 Rue de La Kasbah, 40000, Marrakech, Morocco
- Gjelder fra 2025-05-01 til 2026-04-30
Service via TUI-appen
TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.
Komme til hotellet
Flytid
Flytiden varierer avhengig av hvilken dato og flyløsning du velger.
Transfertid
Reisetid fra flyplassen til Marrakech er ca. 30 minutter. Bestill transferbuss eller privat transport med taxi eller minibuss.
Når du bestiller vil du se alternativene som er tilgjengelige.
Her kan du lese mer om transport »