REGIOHOTEL Germania
Det 3-stjerners hotellet REGIOHOTEL Germania i Goslar er et hotell med frukostbuffé og WiFi. På hotellet kan du nyte både massasje og badstu. Hvis det er barn med på reisen, er det familierom. På området finnes det parkeringsmuligheter. Hotellet hadde sin siste renovering 2024. Følgende kredittkort aksepteres på hotellet: American Express, EC Maestro, Mastercard og Visa.
Om hotellet
Hotellet har følgende fasiliteter. De fleste er inkludert, men noen kan koste ekstra.
Velvære
- Badstue
- Massasje
- Velværesenter
Fasiliteter
- Innsjekking fra 15:00
- Utsjekking frem til 11:00
- Aksepterte kort: American Express, EC Maestro, Mastercard og Visa
- Roomservice
- WiFi i fellesområdene
- Bilparkering
- Heis
- 3 etasjer inkludert første etasje
- Totalt antall rom/leiligheter: 37
- Siste store renovering i 2024
Rom
- Balkong eller markterrasse
- Badekar
- Kaffe- og temaskin
- Dobbeltseng
- Familierom
- Hårføner
- Oppvarming
- WiFi på rommet
- Dusj
- Enkeltseng
- TV
Sport og aktiviteter
- Sykkelutleie
- Alpint
Barn og ungdom
- Lekerom
Beliggenhet
REGIOHOTEL Germania, Berliner Platz 2 38667 Bad Harzburg, Bad Harzburg, Tyskland
Verdt å vite om Tyskland
Verdt å vite
Visste du at...
Tyskland har drøyt 40 severdigheter på UNESCOS verdensarvliste, blant annet Museuminsel i Berlin, hansastaden Lübeck og slottene i Potsdam.
Romatische Straße er en ca 30 mil lang strekning fra Füssen til Würzburg i sør-Tyskland. Veien passerer en rekke severdige småbyer, blant annet Nördingen og Rothenburg ob der Tauber.
Tysklands herrelandslag har vunnet fotball-VM fire ganger i perioden 1954–2014. Damelandslaget vant VM gull i 2003 og 2007.
Pass og visum
Tysklands ambassade i Oslo, tlf.: 23275400. Det kreves ikke visum for nordiske statsborgere. Pass eller nasjonalt ID-kort som er gyldig under hele oppholdet kreves.
Prisnivå
Priseksempel fra Berlin- 1,5 liter vann ca. 4,-
Reiseinformasjon
UDs reiseinformasjonCannot GET /ml/hotel-offers/prerender