Hampton Inn Manhattan Chelsea
- New York, USA
Tripadvisor
Om hotellet
Byhotell på 24th Street
Hampton Inn Manhattan–Chelsea er et sentralt beliggende hotell i New York med lyse, moderne rom og et mindre lobbyområde. Hotellet ligger i Chelsea-området som grenser til West Village og Midtown på Manhattan. Rundt hotellet er det et bredt utvalg av underholdning, restauranter, barer og shopping.
Nærmeste metrostasjon: 23rd Street, cirkaa 75 meter.
Hotellet har:
- Døgnåpen resepsjon
- Frokostrom
- Vaskeriservice
- Treningsrom
Rommene har:
- Bad/dusj og WC
- WiFi og TV
- Aircondition og sentralvarme
- Minisafe og minibar
- Hårføner
I USA garanteres ikke en seng per person. Rommene har vanligvis en eller to senger som deles på, ingen ekstrasenger tilbys.
Her bruker vi hotellets benevnelser på romtyper.
Gjennomsnittstemperatur i New York
Mat og drikke
- barer
- 1
- restauranter
- 1
Sport
- aerobic
- Ja
- treningsrom
- Ja
Viktig informasjon
- antall etasjer
- 17
- antall rom
- 144
- siste store renovering
- 2008
- byggeår
- 2003
- luftkondisjonering
- Ja
- innsjekking
- 15:00
- utsjekking
- 11:00
- minimarked
- Ja
- minisafe
- Ja
- roomservice
- Ja
- WiFi på hotellet
- Ja
- heis
- Ja
- Offisiell klassifisering
- ***
Rommene
- justerbar luftkondisjonering
- Ja
- badekar
- Ja
- kaffe- og temaskin
- Ja
- dobbeltseng
- Ja
- hårføner
- Ja
- oppvarming
- Ja
- justerbar oppvarming
- Ja
- minisafe
- Ja
- dusj
- Ja
- TV
- Ja
Adresse og telefon
- Telefon
- +12124141000
- Adresse
- 108 West 24th Street, 10011, New York City, United States
- Gjelder fra 2025-05-01 til 2027-04-30
Service via TUI-appen
TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.
Komme til hotellet
Transfertid
Du kan forhåndsbestille taxitransfer til hotellet ditt ved å logge inn på myTUI.
Flytid
Våre reiser til New York går med rutefly, direkte eller med mellomlanding til en av byens internasjonale flyplasser. Reiselengden er fleksibel og flytiden avhenger av hvilken flyløsning du velger.