Moxy New Orleans Downtown/French Quarter Area
- New Orleans, USA
Tripadvisor
Om hotellet
Det 3-stjerners hotellet Moxy New Orleans Downtown/French Quarter Area i New Orleans er et hotell med bar, WiFi og restaurant. På hotellet kan du nyte badstu. På området finnes det parkeringsmuligheter. Følgende kredittkort aksepteres på hotellet: American Express, Diners Club, Mastercard og Visa.
Kort om hotellet
- Transfertid
- ca. 30 minutter
Gjennomsnittstemperatur i New Orleans
Basseng
- basseng
- 1
Mat og drikke
- barer
- 1
- restauranter
- 1
Sport
- aerobic
- Ja
- treningsrom
- Ja
- sykkelutleie
- Ja
Avslapping
- badstue
- 1
Viktig informasjon
- antall rom
- 108
- luftkondisjonering
- Ja
- resepsjon
- Ja
- minimarked
- Ja
- minisafe
- Ja
- roomservice
- Ja
- WiFi på hotellet
- Ja
- heis
- Ja
- Offisiell klassifisering
- ***
Rommene
- badekar
- Ja
- kaffe- og temaskin
- Ja
- dobbeltseng
- Ja
- hårføner
- Ja
- oppvarming
- Ja
- mikrobølgeovn
- Ja
- minisafe
- Ja
- dusj
- Ja
- TV
- Ja
Adresse og telefon
- Telefon
- +15045256800
- Adresse
- 210 O'Keefe Avenue, 70112, New Orleans, United States
- Gjelder fra 2025-05-01 til 2026-04-30
Service via TUI-appen
TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.
Komme til hotellet
Transfertid
Våre reiser til New Orleans går med rutefly til en av byens internasjonale flyplasser, noe som betyr at du kan bestille din New Orleans-reise med fleksibel reiselengde.
Du kan forhåndsbestille en taxitransport til hotellet ditt ved å logge inn på myTUI på tui.no