Hotel Boutique Palacio Pinello
- Sevilla, Spania
Tripadvisor
Om hotellet
Attraktiv beliggenhet i Sevillas eldste bydel
Palacio Pinello har en attraktiv beliggenhet i Sevillas eldste bydel, bare 200 meter fra den imponerende katedralen. Hotellet har røtter tilbake til 1600-tallet med høyt under taket, buer og tårn. På takterrassen kan du nyte middag med utsikt over omgivelsene.
Får du lyst på en shoppingrunde, tar det kun noen minutter å gå til shoppinggaten Calle Sierpes. Der finner du alt fra småbutikker til store designbutikker.
Hotellet har:
- Restaurant og bar
- Wifi i fellesområdene
- Døgnåpen resepsjon
Rommene har:
- Hårføner
- Minibar
- Minisafe
- TV
- Wifi
- Luftkondisjonering og sentralvarme
- Badekar og WC
Noen rom kan bestilles for fler enn ordinært antall, for eksempel et dobbeltrom som kan brukes av tre. Ytterligere person(er) sover da i en ekstraseng, som kan være en sammenleggbar seng eller sovesofa.
Her bruker vi hotellets benevnelse på romtyper.
Kort om hotellet
- Bad/strand
- 100 km
Gjennomsnittstemperatur i Sevilla
Strand
- Bad/strand
- 100 km
Mat og drikke
- barer
- 1
- restauranter
- 1
Sport
- treningsrom
- Ja
- sykkelutleie
- Ja
Barn og ungdom
- barnepass
- Ja
Avslapping
- massasje
- Ja
Viktig informasjon
- antall etasjer
- 2
- antall rom
- 24
- byggeår
- 2014
- luftkondisjonering
- Ja
- innsjekking
- 15:00
- utsjekking
- 00:00
- minisafe
- Ja
- roomservice
- Ja
- WiFi på hotellet
- Ja
- heis
- Ja
- Offisiell klassifisering
- ****
Rommene
- badekar
- Ja
- kaffe- og temaskin
- Ja
- dobbeltseng
- Ja
- hårføner
- Ja
- oppvarming
- Ja
- minibar
- Ja
- minisafe
- Ja
- dusj
- Ja
- TV
- Ja
Adresse og telefon
- Telefon
- +34955280000
- Adresse
- C/ Segovia 1, 41004, Sevilla, Spain
Avstand
- Sentrum
- 10 m
- Togstasjon
- 3 km
- Golfbane
- 9,9 km
- Gjelder fra 2025-05-01 til 2027-04-30
Service via TUI-appen
TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.
Komme til hotellet
Flytid
Flytiden avhenger av hvilken flyløsning du velger.
Transfertid
Fra flyplassen til sentrum av Sevilla tar det cirka 35 minutter med taxi, i høysesong noe lengre avhengig av trafikken. Du kan forhåndsbestille taxitransfer til hotellet ditt ved å logge deg inn på myTUI.
Strand
- Bad/strand
- 100 km
Avstand
- Sentrum
- 10 m
- Togstasjon
- 3 km
- Golfbane
- 9,9 km