Monarque Sultán Aparthotel

  • Marbella, Costa del Sol, Spania

Om hotellet

  • 4*
    Offisiell klassifisering

Leilighetshotell

På Monarque Sultan bor du i romslige leiligheter i den vestre delen av Marbella. En kort spasertur fra hotellet ligger strandpromenaden som er kantet med uteserveringer og butikker. På hotellet er det et bassengområde med solsenger i frodige omgivelser. Hotellet har også restaurant og bar med uteservering.

Stranden Playa de la Fontanilla ligger cirka 250 meter fra hotellet.

Hotellet har:

  • Basseng
  • Restaurant og bar
  • Innendørsbasseng
  • Treningsrom
  • Vaskeriservice
  • Døgnåpen resepsjon

Rommene har:

  • WiFi
  • Badekar/dusj og WC

Noen rom kan bestilles for flere enn ordinært antall senger, f.eks. et dobbeltrom som disponeres av tre. Ekstra personer sover da i ekstraseng, f.eks. en sammenleggbar seng eller sovesofa.

Her bruker vi hotellets benevnelser på romtyper.

Kort om hotellet

Bad/strand
200 m
Utendørsbasseng
Ja
Transfertid
ca. 45 min

Gjennomsnittstemperatur i Marbella

Basseng

basseng
2
utendørsbasseng
1
innendørsbasseng
1
barnebasseng
1

Strand

Bad/strand
200 m

Mat og drikke

barer
1
restauranter
1

Sport

aerobic
Ja

Avslapping

badstue
Ja
skjønnhetssalong
Ja

Viktig informasjon

antall bygninger
1
antall etasjer
7
antall rom
76
siste store renovering
1996
luftkondisjonering
Ja
innsjekking
14:00
utsjekking
12:00
hage
Ja
WiFi på hotellet
Ja
heis
4
Offisiell klassifisering
****

Rommene

balkong eller markterrasse
Ja
badekar
Ja
kaffe- og temaskin
Ja
dobbeltseng
Ja
hårføner
Ja
oppvarming
Ja
minikjøkken
Ja
mikrobølgeovn
Ja
minibar
Ja
minisafe
Ja
dusj
Ja
TV
Ja

Adresse og telefon

Telefon
952771562
Adresse
C/ Arturo Rubinstein,S/N,, 29600, Marbella, Spain

Avstand

Sentrum
1,5 km
Flyplass
54 km
Golfbane
1,6 km

  • Gjelder fra 2025-05-01 til 2026-04-30

Service via TUI-appen

TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.

Komme til hotellet

Flytid

Flytiden avhenger av hvilken dato og flyløsning du velger. Det tar ca. 4 timer direkte fra Oslo lufthavn Gardermoen.

Transfertid

Beregnet transfertid ca. 45 min. I høysesong kan det ta lengre tid avhengig av trafikken.

Du kan forhåndsbestille taxitransfer til hotellet du skal bo på ved å logge deg inn på myTUI. Her finner du flere alternativer og informasjon om offentlig kommunikasjon. Tilbudet kan være noe begrenset på kvelds- og nattestid.

Strand

Bad/strand
200 m

Avstand

Sentrum
1,5 km
Flyplass
54 km
Golfbane
1,6 km