Paradise Sun Hotel

  • Praslin, Seychellene

Om hotellet

  • 4*
    Offisiell klassifisering

Det 4-stjerners hotellet Paradise Sun Hotel i Baie Sainte Anne er et hotell med bar, frukostbuffé og WiFi. På hotellet kan du nyte både massasje og badstu. Hvis det er barn med på reisen, er det barnepass og barnebasseng. På området finnes det parkeringsmuligheter. Hotellet hadde sin siste renovering 2005. Følgende kredittkort aksepteres på hotellet: American Express, Diners Club, Mastercard og Visa.

Kort om hotellet

Bad/strand
10 m
Utendørsbasseng
Ja

Gjennomsnittstemperatur i Praslin

Basseng

basseng
1
utendørsbasseng
Ja
innendørsbasseng
Ja
barnebasseng
Ja

Strand

Bad/strand
10 m

Mat og drikke

barer
1
restauranter
1

Sport

tennisbane
Ja
sykkelutleie
Ja
kano
Ja
windsurfing
Ja
dykking
Ja
pedalbåt
Ja

Barn og ungdom

barnepass
Ja

Avslapping

badstue
1
massasje
Ja
velværesenter
Ja

Viktig informasjon

antall etasjer
14
antall rom
80
siste store renovering
2005
luftkondisjonering
Ja
hage
Ja
minisafe
Ja
WiFi på hotellet
Ja
heis
Ja
Offisiell klassifisering
****

Rommene

balkong eller markterrasse
Ja
badekar
Ja
kaffe- og temaskin
Ja
dobbeltseng
Ja
hårføner
Ja
minibar
Ja
minisafe
Ja
dusj
Ja
TV
Ja

Adresse og telefon

Telefon
+248 4293293
Adresse
Anse Volbert, Praslin, Seychelles

Avstand

Sentrum
6 km
Flyplass
12 km
Golfbane
12 km

  • Gjelder fra 2025-05-01 til 2026-04-30

Service via TUI-appen

TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.

Komme til hotellet

Flytid

Rutefly til Mahé (SEZ) med en eller flere mellomlandinger, total reisetid kan variere mellom 14 og 20 timer avhengig av flyløsning.

Transfertid

Transfer fra flyplassen på naboøya Mahé til hotellet på Praslin ordner du på egenhånd. En taxirur fra flyplassen til hovedstaden Victoria, der fergen går fra, tar cirka 15 minutter. Det går flere ferger til Praslin per dag og fergeturen tar cirka 60 minutter. Taxi fra fergeleiet til Berjaya Praslin Resort tar cirka 15 minutter. I høysesong kan de ulike transportstrekkene ta lengre tid avhengig av trafikken.

Strand

Bad/strand
10 m

Avstand

Sentrum
6 km
Flyplass
12 km
Golfbane
12 km