Le Relax Beach Resort

  • Praslin, Seychellene

Om hotellet

  • 3*
    Offisiell klassifisering

Det 3-stjerners hotellet Le Relax Beach Resort i Grand'Anse Praslin er et hotell med bar, frukostbuffé og WiFi. Hvis det er barn med på reisen, er det barnepass og lekeplass. På området finnes det parkeringsmuligheter. Følgende kredittkort aksepteres på hotellet: Mastercard og Visa.

Kort om hotellet

Bad/strand
0 m
Utendørsbasseng
Ja

Gjennomsnittstemperatur i Praslin

Basseng

utendørsbasseng
Ja
innendørsbasseng
Ja

Strand

Bad/strand
0 m

Mat og drikke

barer
1
restauranter
1

Sport

treningsrom
Ja
sykkelutleie
Ja
golf
Ja
windsurfing
Ja
dykking
Ja

Barn og ungdom

innendørs lekeområde
Ja
utendørs lekeplass
Ja
barnepass
Ja

Viktig informasjon

antall etasjer
1
antall rom
10
luftkondisjonering
Ja
innsjekking
12:00
utsjekking
10:00
hage
Ja
minisafe
Ja
roomservice
Ja
WiFi på hotellet
Ja
Offisiell klassifisering
***

Rommene

justerbar luftkondisjonering
Ja
balkong eller markterrasse
Ja
badekar
Ja
kaffe- og temaskin
Ja
dobbeltseng
Ja
hårføner
Ja
oppvarming
Ja
minibar
Ja
minisafe
Ja
dusj
Ja
TV
Ja

Adresse og telefon

Telefon
+2484294646
Adresse
PO Box 4060, 215, Grand Anse, Seychelles

Avstand

Sentrum
0 m
Togstasjon
0 m

  • Gjelder fra 2025-05-01 til 2027-04-30

Service via TUI-appen

TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.

Komme til hotellet

Flytid

Rutefly til Mahé (SEZ) med en eller flere mellomlandinger, total reisetid kan variere mellom 14 og 20 timer avhengig av flyløsning.

Transfertid

Transfer fra flyplassen på naboøya Mahé til hotellet på Praslin ordner du på egenhånd. En taxirur fra flyplassen til hovedstaden Victoria, der fergen går fra, tar cirka 15 minutter. Det går flere ferger til Praslin per dag og fergeturen tar cirka 60 minutter. Taxi fra fergeleiet til Berjaya Praslin Resort tar cirka 15 minutter. I høysesong kan de ulike transportstrekkene ta lengre tid avhengig av trafikken.

Strand

Bad/strand
0 m

Avstand

Sentrum
0 m
Togstasjon
0 m