Paradis Plage Surf, Yoga and Spa Resort

  • Agadir, Marokko
  • Plus

Om hotellet

  • 5*
    Offisiell klassifisering
  • WiFi

Rolig beliggenhet med luksuriøst spa og surfeskole

Paradis Plage Surf, Yoga & Spa Resort ligger omtrent tre mil nord for Agadir. Interiøret er moderne design kombinert med klassisk marokkansk stil. Et luksuriøst spa, surfeskole, og en fem kilometer lang sandstrand er tilgjengelig for deg i ferien. Ta det med ro på en solseng ved stranden eller bassenget og prøv yoga på stranden.

Nede på stranden er det flere restauranter, barer og en hyggelig lounge. Når kvelden nærmer seg, kan du se en film under åpen himmel på utendørskinoen. Noen kvelder arrangeres det fest på stranden med grillmat og levende musikk. Bassengområdet ligger rett ved stranden. Her kan du nyte solen i en solseng eller slappe av i en komfortabel daybed i skyggen av en parasoll og palmene.

Surfs up!

Hotellet har en surfeskole hvor du kan få veiledning av erfarne instruktører og utstyr av topp kvalitet. Uansett om du er en garvet surfer eller nybegynner, er det alle muligheter for å jakte bølger her. Det er også mulig å leie sykler, prøve SUP og windsurfing. På stranden er det organiserte yogatimer, og du kan også bestille en privattime.

Buffé, à la carte og marokkansk middag

Frokost serveres i bufférestauranten. På dagtid kan du spise lunsj i loungen, som også serverer forfriskende drikke og smoothies. Til middag kan du velge mellom The 27 Restaurants à la carte-meny eller prøve et tradisjonelt marokkansk måltid servert i telt på stranden. Surfebaren Chiringuito serverer snacks og avkjølende drikke på stranden.

En duft av arganolje og appelsinblomster

Liker du å trene, så er det enkelt å holde på gode treningsvaner, for her er det både innendørs og utendørs treningsrom. På hotellets spa kan du slappe av i boblebadet eller ta hamam. De ulike spa-behandlingene henter inspirasjon fra Marokko og lukter av arganolje og appelsinblomster.

  • Antall rom : 103

Kort om hotellet

Bad/strand
100 m
Utendørsbasseng/Barnebasseng
Ja/Nei
Sentrum/Shopping
30 km/30 km
Restaurant/Bar
Ja/Ja
Transfertid
ca. 40 min

Gjennomsnittstemperatur i Agadir

Adresse og telefon

Adresse
Km 26 Route d'Essaouira Imi Ouddar, 80000 Taghazout, Morocco

Viktig informasjon

Minisafe, mot kostnad.

Strandområde med lokaltrafikk.

WiFi på rom og hotellområdet, uten kostnad.

Resepsjon 24 timer
Ja
Offisiell klassifisering
*****
Antall rom
103
Strømstyrke
220
MasterCard
Ja
Visa
Ja
Parkering
Ja
WiFi
Ja
Trafikk
Lokaltrafikk

Rommene

WiFi
Ja
Minisafe
Ja
Luftkondisjonering
Ja
Luftkondisjonering uten kostnad
Ja
Minibar
Ja
Roomservice
Ja
Rengjøring
7 dager per uke
Hårføner
Ja
Tv
Ja
Dusj/wc
Ja

Senger

Dobbeltseng
Ja
King size
Ja

Mat og drikke

Frokost er inkludert i reisens pris. Halvpensjon kan bestilles som tilvalg.

Bufférestauranter
2
Restaurant
Ja
Bar
Ja
Barer
2
Frokost
Buffé
Lunsj
Buffé
Middag
Buffé
Halvpensjon
Ja
Minimarked på hotellet
Ja

Avstand

Shopping
30 km
Sentrum
30 km

Strand

Bad/strand (korteste avstand)
100 m

Basseng

Utendørsbasseng
Ja
Barnebasseng
Nei
Basseng
Ja

Avslapping

Spa
Ja
Massasje
Ja
Frisør
Ja

Sport

Treningsrom, volleyball og biljard, uten kostnad.

Surfeskole, sykkelutleie, kajakk, vindsurfing og kano, mot kostnad.

Treningsrom
Ja

Barn og ungdom

Internasjonal barneklubb
Ja
Barneseng
Ja
Lekeplass
Ja

Tilgjengelighet

Antall etasjer i den laveste bygningen
1
Antall etasjer i den høyeste bygningen
2
Heis
Nei

Vår service: Døgnet rundt via TUI-appen

  • Gjelder fra 2024-11-01 til 2025-05-01
  • Gjelder fra 2025-11-01 til 2026-05-01

Service via TUI-appen

TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.

Komme til hotellet

Flytid

Flytiden varierer avhengig av hvilken dato og flyløsning du velger.

Transfertid

Det tar ca. 40 min fra flyplassen til Agadir.

Bestill transferbuss eller privat transport med taxi eller minibuss. Når du bestiller vil du se alternativene som er tilgjengelige.

Her kan du lese mer om transport »

Du kan også bestille privat taxitransfer til hotellet ved å logge inn på myTUI.

Avstand

Shopping
30 km
Sentrum
30 km

Strand

Bad/strand (korteste avstand)
100 m