Shibuya Tokyu REI Hotel
- Tokyo, Japan
Tripadvisor
Om hotellet
- WiFi
Midt i livlige Shibuya
På Shibuya Tokyu REI Hotel bor du midt i Shibuya-distriktets livlige atmosfæren i Tokyo. Fra hotellet er det gode transportforbindelser og kjente steder som Shibuya Crossing ligger rett i nærheten. Det er også gangavstand til Shibuya 109-bygningen og Yoyogi-parken.
Shibuya Tokyu REI Hotel ligger rett foran JR Shibuya stasjon.
Hotellet har:
- Døgnåpen resepsjon
- Restaurant og bar
- Wifi
- Luftkondisjonering
- Vaskeriservice mot kostnad
Alle rom/leiligheter har:
- Dusj/badekar og wc
Innkvartering på Shibuya Tokyu REI Hotel
I noen land er man ikke garantert én seng per person. Rommene har vanligvis en eller to senger som man deler. Noen rom kan bestilles for flere enn ordinært antall, for eksempel et dobbeltrom som kan brukes av tre. Ytterligere person(er) sover da i en ekstraseng, som kan være en sammenleggbar seng eller sovesofa.
- Antall rom : 125
Kort om hotellet
- Restaurant/Bar
- Ja/Ja
Gjennomsnittstemperatur i Tokyo
Adresse og telefon
- Adresse
- 1-24-10, Shibuya, Shibuya-Ku, Shibuya Ku, Japan
Viktig informasjon
- Resepsjon 24 timer
- Ja
- Antall rom
- 125
- American Express
- Ja
- MasterCard
- Ja
- Visa
- Ja
- Parkering
- Ja
- WiFi
- Ja
- Luftkondisjonering på fellesområdene
- Ja
- Innsjekking
- 15:00-00:00
- Utsjekking
- 10:00
- Minisafe i resepsjonen
- Ja
- Vaskeriservice
- Ja
Mat og drikke
- Restaurant
- Ja
- Bar
- Ja
- Luftkondisjonering i restaurant
- Ja
- Kafé
- Ja
- Antall restauranter
- 1
Avstand
- Offentlig transport
- 200 m
Avslapping
- Massasje
- Ja
Tilgjengelighet
- Antall etasjer i den laveste bygningen
- 13
- Heis
- Ja
- Hotellområdet er egnet for rullestolbrukere
- Ja
Vår service: Døgnet rundt via TUI-appen
- Gjelder fra 2024-11-01 til 2025-05-01
- Gjelder fra 2025-05-01 til 2025-11-01
- Gjelder fra 2025-11-01 til 2026-05-01
Service via TUI-appen
TUI har ikke personale på dette reismålet, men med TUI-appen kan du nå oss hele døgnet, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Døgnet rundt kan du også, ved hastesaker, nå oss på telefon.
Komme til hotellet
Transfertid
Fra Narita flyplass tar det ca. 60–90 minutter med tog. Fra Haneda flyplass tar det ca. 15–30 minutter med tog.
Avstand
- Offentlig transport
- 200 m