L'Hotel dei Coloniali

  • Siracusa, Sicilia, Italia

Om hotellet

  • 4*
    Offisiell klassifisering

Det 4-stjerners hotellet L'Hotel dei Coloniali i Siracusa er et hotell med bar, WiFi og basseng. På området finnes det parkeringsmuligheter.

Kort om hotellet

Utendørsbasseng
Ja
Transfertid
ca. 1 time

Gjennomsnittstemperatur i Siracusa

Basseng

basseng
1
utendørsbasseng
Ja

Mat og drikke

barer
1
restauranter
1

Viktig informasjon

antall rom
18
luftkondisjonering
Ja
innsjekking
14:00
utsjekking
12:00
minisafe
Ja
roomservice
Ja
WiFi på hotellet
Ja
heis
Ja
Offisiell klassifisering
****

Rommene

badekar
Ja
dobbeltseng
Ja
hårføner
Ja
oppvarming
Ja
minibar
Ja
minisafe
Ja
dusj
Ja
TV
Ja

Adresse og telefon

Telefon
+390931452527
Adresse
Via del Porto Grande 46, 96100, Siracusa, Italy

  • Gjelder fra 2025-05-01 til 2026-04-30

Service via TUI-appen

TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.

Komme til hotellet

Flytid

Flytiden varierer avhengig av hvilken dato og flyløsning du velger.

Ca. 3 t 55 min direkte fra Oslo/Gardermoen.

Transfertid

Beregnet transfertid er cirka 1 time fra flyplassen Catania-Fontanarossa Airport (CTA) Når du bestiller reisen vil du se hvilke alternativ som er tilgjengelige. Du kan også bestille transfer ved å logge på myTUI-kontoen din etter at bestillingen er fullført. Her kan du lese mer om transfer.](https://www.tui.no/reise-med-tui/pa-reisemalet/busstransport/)