Dharma Luxury Hotel

  • Roma, Italia

Om hotellet

  • 4*
    Offisiell klassifisering

Art Nouveau-stil ved Via Nazionale

Dharma Hotel &Luxury Suites ligger ved elegante Via Nazionale sentralt i Roma. Hotellet ligger i en Art Nouveau-bygning fra 1880 med restaurant, bar og et steinkast fra metroen. Her blandes design og klassisk stil.

Nærmeste metrostasjon: Termini.

Hotellet har:

  • Restaurant
  • Bar
  • Døgnåpen resepsjon

Alle rom har:

  • Luftkondisjonering
  • Minibar
  • Telefon og tv
  • Wifi
  • Badekar/dusj og wc

Noen rom kan bestilles for flere enn ordinært antall senger, f.eks. et dobbeltrom som disponeres av tre. Ekstra personer sover da i ekstraseng, f.eks. en sammenleggbar seng eller sovesofa.

Her bruker vi hotellets benevnelser på romtyper.

Viktig informasjon

Det pågår utvendig byggearbeid i nærheten av hotellet frem til 31.10.2026.

Kort om hotellet

Bad/strand
30 km

Gjennomsnittstemperatur i Roma

Strand

Bad/strand
30 km

Mat og drikke

barer
1
restauranter
1

Sport

treningsrom
Ja
sykkelutleie
Ja

Avslapping

badstue
1
massasje
Ja
boblebad
Ja

Viktig informasjon

antall etasjer
5
antall rom
33
siste store renovering
2016
byggeår
1880
luftkondisjonering
Ja
innsjekking
14:00
utsjekking
11:00
minimarked
Ja
minisafe
Ja
roomservice
Ja
WiFi på hotellet
Ja
heis
Ja
Offisiell klassifisering
****

Rommene

balkong eller markterrasse
Ja
badekar
Ja
kaffe- og temaskin
Ja
dobbeltseng
Ja
hårføner
Ja
oppvarming
Ja
minibar
Ja
minisafe
Ja
dusj
Ja
TV
Ja

Adresse og telefon

Telefon
+39064814085
Adresse
Via Torino 123, 00184, Rom, Italy

Avstand

Sentrum
100 m
Togstasjon
100 m

  • Gjelder fra 2025-05-01 til 2027-04-30

Service via TUI-appen

TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.

Komme til hotellet

Flytid

Flytid Oslo Gardermoen-Roma med direktefly, tar omtrent 3 timer og 10 minutter til en av byens internasjonale flyplasser, Fiumicino/Leonardo da Vinci eller Ciampino.

Transfertid

Våre reiser til Roma går med rutefly til en av byens internasjonale flyplasser, Fiumicino/Leonardo da Vinci eller Ciampino, noe som betyr at du kan bestille en reise til den italienske hovedstaden med fleksibel reiselengde.

Du kan forhåndsbestille taxitransfer til hotellet ditt ved å logge inn på myTUI på tui.no.

Strand

Bad/strand
30 km

Avstand

Sentrum
100 m
Togstasjon
100 m