Trevi Palace Luxury Inn

  • Roma, Italia

Om hotellet

  • 4*
    Offisiell klassifisering

Ved Trevifontenen i hjertet av Roma

På Trevi Palace Luxury Inn bor du med en perfekt beliggenhet midt i den italienske byen Roma. Noen få skritt fra hotellet har du de kjente stedene Trevifontenen og Piazza Navona. I nærområdet er det et stort utvalg av lokale trattoriaer, koselige kafeer og nattklubber. Hotellet ligger i en eldre bygning med sjarmerende karakter og lyst innredede rom.

På hotellets takterrasse kan du nyte utsikten over byen.

Hotellet har:

  • Døgnåpen resepsjon
  • Treningsrom
  • WiFi
  • Vaskeriservice

Rommene/leilighetene har:

  • Minibar
  • Hårføner
  • Aircondition
  • WiFi og TV
  • Bad/dusj og WC

Noen rom kan bestilles for flere enn ordinært antall senger, f.eks. et dobbeltrom som disponeres av tre. Ekstra personer sover da i ekstraseng, f.eks. en sammenleggbar seng eller sovesofa.

Her bruker vi hotellets benevnelser på romtyper.

Kort om hotellet

Bad/strand
40 km

Gjennomsnittstemperatur i Roma

Strand

Bad/strand
40 km

Mat og drikke

barer
1
restauranter
1

Sport

treningsrom
Ja

Avslapping

badstue
1
massasje
Ja
boblebad
Ja

Viktig informasjon

antall etasjer
5
antall rom
32
siste store renovering
2011
byggeår
2011
luftkondisjonering
Ja
innsjekking
14:00
utsjekking
11:00
minisafe
Ja
roomservice
Ja
WiFi på hotellet
Ja
heis
Ja
Offisiell klassifisering
****

Rommene

badekar
Ja
kaffe- og temaskin
Ja
dobbeltseng
Ja
hårføner
Ja
oppvarming
Ja
minibar
Ja
minisafe
Ja
dusj
Ja
TV
Ja

Adresse og telefon

Telefon
+3906690101
Adresse
Via del Lavatore 30, 00187, Rome, Italy

Avstand

Sentrum
50 m
Golfbane
18 km

  • Gjelder fra 2025-05-01 til 2027-04-30

Service via TUI-appen

TUI-appen er den enkleste måten å nå oss døgnet rundt, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Du kan også nå oss på telefon døgnet rundt for hastesaker.

Komme til hotellet

Flytid

Flytid Oslo Gardermoen-Roma med direktefly, tar omtrent 3 timer og 10 minutter til en av byens internasjonale flyplasser, Fiumicino/Leonardo da Vinci eller Ciampino.

Transfertid

Våre reiser til Roma går med rutefly til en av byens internasjonale flyplasser, Fiumicino/Leonardo da Vinci eller Ciampino, noe som betyr at du kan bestille en reise til den italienske hovedstaden med fleksibel reiselengde.

Du kan forhåndsbestille taxitransfer til hotellet ditt ved å logge inn på myTUI på tui.no.

Strand

Bad/strand
40 km

Avstand

Sentrum
50 m
Golfbane
18 km