Enclave Suites by Sky Hotels & Resorts

  • Orlando, Florida, USA

Om hotellet

  • WiFi

Nær badeland og fornøyelsen samt stort bassengområde

Enclave Suites by Sky Hotels & Resorts ligger midt i mot en av de største badelandene i Orlando. Hotellet har i tillegg et stort bassengområde og både restaurant

Hotellet arrangerer buss til badelandet Wet'n Wild og fornøyelsesparken SeaWorld uten kostnad.

Hotellet har:

  • Stort bassengområdet
  • Innendørsbasseng
  • Treningsrom & tennis
  • Restaurant
  • Minimarked
  • Lekeplass
  • WiFi på fellesområdene

Alle rom har:

  • AC
  • WiFi
  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Telefon og tv
  • Bad/dusj og wc
  • Hårføner

I USA garanteres det ikke en seng per person. Rommene har vanligvis en eller to senger som deles på, ingen ekstrasenger tilbys.

Her bruker vi hotellets benevnelser på romtyper.

  • Antall rom : 321

Kort om hotellet

Bad/strand
13.3 km
Utendørsbasseng/Barnebasseng
Ja/Ja
Sentrum
2.5 km

Gjennomsnittstemperatur i Orlando

Adresse og telefon

Adresse
6165 Carrier Drive, ORLANDO, United States

Viktig informasjon

Resepsjon 24 timer
Ja
Sist oppusset
2001
Antall rom
321
American Express
Ja
MasterCard
Ja
Visa
Ja
Parkering
Ja
WiFi
Ja
Luftkondisjonering på fellesområdene
Ja
Innsjekking
18:00-02:00
Utsjekking
11:00
Depositum ved ankomst
Ja
Vaskeriservice
Ja

Rommene

Minisafe
Ja
Kjøleskap
Ja
Vannkoker
Ja
Tv
Ja

Leilighetene

Minisafe
Ja
Kjøleskap
Ja
Vannkoker
Ja
Tv
Ja

Avstand

Offentlig transport
500 m
Havn
500 km
Sentrum
2.5 km
Flyplass
25 km

Strand

Bad/strand (korteste avstand)
13.3 km
Bad/strand (maks avstand)
13.3 km

Basseng

Utendørsbasseng
Ja
Innendørsbasseng
Ja
Basseng
2
Barnebasseng
Ja
Barnebasseng
1
Basseng
Ja
Innendørsbasseng
1
Oppvarmet innendørsbasseng (min 22 grader)
Ja

Avslapping

Boblebad i spa
Ja

Sport

Treningsrom
Ja
Tennis
Ja

Barn og ungdom

Internasjonal barneklubb
Ja
Lekeplass
Ja

Tilgjengelighet

Antall etasjer i den laveste bygningen
10
Heis
Ja
Hotellområdet er egnet for rullestolbrukere
Nei

Vår service: Døgnet rundt via TUI-appen

  • Gjelder fra 2024-11-01 til 2025-05-01
  • Gjelder fra 2025-05-01 til 2025-11-01

Service via TUI-appen

TUI har ikke personale på dette reismålet, men med TUI-appen kan du nå oss hele døgnet, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Døgnet rundt kan du også, ved hastesaker, nå oss på telefon.

Avstand

Offentlig transport
500 m
Havn
500 km
Sentrum
2.5 km
Flyplass
25 km

Strand

Bad/strand (korteste avstand)
13.3 km
Bad/strand (maks avstand)
13.3 km

Kundevurderinger

Enclave

  • 2 av 10
Rommet vi fikk først var veldig slitt og direkte skittent. Vi hadde en to soveroms suite for 6 personer, hvorav to på sovesofa i oppholdsrommet. Sovesofaen var helt forferdelig. Slitt og full av flekker, hull og flekker også på madrassen. Vi hælte ikke å ligge på den. Skapdører hang på halv åtte, fuktskader på badene, skitt og flekker på gulv og møbler. I det hele tatt ikke noe trivelig. Tok kontakt med resepsjonen, de var hyggelige og velvillige, men kunne ikke skaffe nytt rom før neste dag. Da fikk vi se på flere rom og velge et annet. Dette rommet var bedre, men fortsatt av lav standard. Det samsvarte ikke med bildene vi hadde sett på tui da vi bestilte reisen. Prøvde å søke opp bildene fra hotellet for å sammenlikne, men oppdaget da at tui har fjernet bildene fra dette hotellet fra nettsiden sin. Lurer på om det skyldes at de har fått flere klager tidligere? Renhold på hotellet var hver 4. dag, noe som er for lite når man er 6 personer og ikke har tilgang på noe for å vaske selv. På nettsiden til tui står det at hotellet har både restaurant og butikk, men begge disse var stengt/nedlagt. Restauranten hadde åpent to timer på morgenen hvor vi kunne hente frokostposer med bagel, muffin og juice. Dette var inkludert i oppholdet, og sånn sett en positiv overraskelse da det sto «ingen måltider» i bestillingen.
Hotellet hadde et ok treningsrom, men dette ble stengt andre uka vår pga oppussing. Tennisbane utendørs var stengt/låst. Ellers var uteområdene og bassengområdene fine og rene. Beliggenheten var fin. Mange spisesteder i forholdsvis gangavstand, og mulig å gå til icon parc/international drive hvis man orker i varmen. Anbefaler å ha leiebil hvis man skal til Orlando, da «alt» er lagt opp til at man har bil. Gratis parkering på hotellet.