MUR Aparthotel Buenos Aires
- Playa del Ingles, Gran Canaria, Kanariøyene, Spania
Tripadvisor
Om hotellet
- WiFi
Sentral beliggenhet i Playa del Inglés
MUR Aparthotel Buenos Aires ligger sentralt i Playa del Ingles på Gran Canaria. Her kan du slappe av i en solseng ved bassenget, og det populære kjøpesenteret Yumbo med shopping, restauranter og fornøyelser ligger i nærheten. Det er gåavstand til stranden.
Hotellet har restaurant, bar og biljardbord.
Hotellet har:
- WiFi
- Døgnåpen resepsjon
- Vaskeriservice
- Restaurant og bar
- Basseng og barnebasseng
Rommene/leilighetene har:
- WiFi
- Minisafe
- Lite kjøleskap, mikro og vannkoker
- Badekar/dusj og WC
Noen rom kan bestilles for flere enn ordinært antall senger, f.eks. et dobbeltrom som disponeres av tre. Ekstra personer sover da i ekstraseng, f.eks. en sammenleggbar seng eller sovesofa.
- Antall rom : 150
Kort om hotellet
- Bad/strand
- 800 m
- Utendørsbasseng/Barnebasseng
- Ja/Ja
- Restaurant/Bar
- Ja/Ja
- Transfertid
- ca. 40 min
Gjennomsnittstemperatur i Playa del Ingles
Adresse og telefon
- Adresse
- Avda. Alféceres Provisionales, 27, PLAYA DEL INGLES, Spain
Viktig informasjon
- Resepsjon 24 timer
- Ja
- Sist oppusset
- 2003
- Antall rom
- 150
- Innsjekking
- 15:00-23:59
- Utsjekking
- 00:00-11:00
- Minisafe i resepsjonen
- Ja
- Vaskeriservice
- Ja
Internett
- WiFi
- Ja
Aksepterte kort
- MasterCard
- Ja
- Visa
- Ja
Leilighetene
- Minisafe
- Ja
- Kjøleskap
- Ja
- Vannkoker
- Ja
- Telefon
- Ja
- Type kjøkken
- Minikjøkken
- Mikrobølgeovn
- Ja
Mat og drikke
- Restaurant
- Ja
- Bar
- Ja
- Bassengbar
- Ja
- Frokost
- Buffé
Avstand
- Offentlig transport
- 20 m
Strand
- Bad/strand (korteste avstand)
- 800 m
- Bad/strand (maks avstand)
- 800 m
Basseng
- Utendørsbasseng
- Ja
- Basseng
- 1
- Barnebasseng
- Ja
- Barnebasseng
- 1
- Basseng
- Ja
Underholdning
- Kasino
- Ja
Sport
- Biljard
- Ja
Barn og ungdom
- Barnestol i restaurantene
- Ja
Tilgjengelighet
- Antall etasjer i den laveste bygningen
- 5
- Heis
- Ja
- Hotellområdet er egnet for rullestolbrukere
- Nei
Vår service: Døgnet rundt i TUI-appen
- Gjelder fra 2023-11-01 til 2024-05-01
I TUI-appen, kan du kontakte guidene våre døgnet rundt, via mobilen. Last ned TUI-appen kostnadsfritt til din smarttelefon eller nettbrett.
Guideservice via TUI-appen
TUI-appen er den enkleste måten å komme i kontakt med TUIs guider på, når det måtte passe deg. Under "spør guidene" i appen, og myTUI på tui.no, kan du sende beskjeder og få raskt svar, både før og i løpet av ferien din. Du trenger bare å laste ned TUI-appen og aktivere den med mobilnummeret og e-postadressen du oppga da du bestilte reisen, i tillegg til ditt bestillingsnummer. I appen finner du også aktuell informasjon om ditt fly, hotell, reisemål og transfer. Her kan du også bestille TUIs utflukter og aktiviteter.
Du kan nå TUI-guidene hver dag, døgnet rundt
- "Spør guidene" finner du både i TUI-appen og under myTUI på tui.no.
- Tjenesten er tilgjengelig med en gang du har bestilt reisen.
- Før avreise svarer vi deg i løpet av et døgn, og når du er på ferie svarer vi så fort vi kan, vanligvis i løpet av 30 minutter.
- Døgnet rundt kan du også, hvis det haster, nå guidene på telefon. Nummeret finner du i TUI-appen fra et døgn før du ankommer reisemålet. Har du ikke lastet ned TUI-appen får du nummeret på SMS før du reiser.
Service på flyplassen
Har du bestilt busstransfer vil du i TUI-appen motta informasjon om bussens nummer og hvor den står parkert. I tillegg finnes TUIs engelsktalende guideteam på flyplassen. Har du bestilt taxitransfer møter sjåføren deg på flyplassen.
Komme til hotellet
Flytid
Flytiden varierer avhengig av hvilken dato og flyløsning du velger. Ca. 5 t 50 min fra Oslo/Gardermoen.
Transfertid
Det tar ca. 40 min fra flyplassen til første hotellstopp i Playa del Inglés. Bestill transferbuss eller privat transport. Når du bestiller vil du se alternativene som er tilgjengelige. Her kan du lese mer om transport »
Avstand
- Offentlig transport
- 20 m
Strand
- Bad/strand (korteste avstand)
- 800 m
- Bad/strand (maks avstand)
- 800 m