Konventa Seta Hotel by Keystone Collection

  • Riga, Latvia

Om hotellet

  • WiFi

Sentral beliggenhet nær Operaen

På Konventa Seta Hotel by Keystone Collection er det både rom og leiligheter. Her bor du sentralt i Rigas sjarmerende gamleby. Bare noen få hundre meter fra hotellet ligger kjente steder som Operahuset, Frihetsmonumentet og Rigas historiske domkirke.

Her bor du på et perfekt sted for å utforske Rigas gamleby med sine trange brosteinsbelagte gater og middelalderbygninger.

Hotellet har:

  • Døgnåpen resepsjon
  • WiFi
  • Frokostrom

Rommene har:

  • Badekar/dusj og wc
  • WiFi
  • Hårføner
  • Vannkoker

Noen rom kan bestilles for flere enn ordinært antall, for eksempel et dobbeltrom som kan brukes av tre. Ytterligere person(er) sover da i en ekstraseng, som kan være en sammenleggbar seng eller sovesofa.

Her bruker vi hotellets benevnelse på romtyper.

  • Antall rom : 161

Kort om hotellet

Bad/strand
17 km
Sentrum
1 m
Transfertid
ca. 25 min.

Gjennomsnittstemperatur i Riga

Adresse og telefon

Adresse
Kalēju iela, Centra rajons, 9/11 3, Riga, Latvia

Viktig informasjon

Resepsjon 24 timer
Ja
Sist oppusset
2023
Antall rom
161
American Express
Ja
MasterCard
Ja
Visa
Ja
WiFi
Ja
Luftkondisjonering på fellesområdene
Ja
Innsjekking
16:00-01:00
Utsjekking
13:00
Vaskeriservice
Ja

Rommene

Vannkoker
Ja

Leilighetene

Vannkoker
Ja

Avstand

Offentlig transport
150 m
Havn
600 m
Sentrum
1 m
Flyplass
9 km

Strand

Bad/strand (korteste avstand)
17 km
Bad/strand (maks avstand)
17 km

Tilgjengelighet

Antall etasjer i den laveste bygningen
3
Heis
Ja
Hotellområdet er egnet for rullestolbrukere
Ja

Vår service: Døgnet rundt via TUI-appen

  • Gjelder fra 2024-11-01 til 2025-05-01
  • Gjelder fra 2025-05-01 til 2025-11-01

Service via TUI-appen

TUI har ikke personale på dette reismålet, men med TUI-appen kan du nå oss hele døgnet, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Døgnet rundt kan du også, ved hastesaker, nå oss på telefon.

Komme til hotellet

Flytid

Ca. 1,5 time fra Oslo Lufthavn Gardermoen til Riga International Airport.

Transfertid

Våre reiser til Riga går med rutefly til Riga International Airport, noe som betyr at reiselengden er fleksibel. Hit kan du reise på weekendtur eller bli en hel uke – valget er ditt. Forhåndsbestill taxitransfer til ditt hotell ved å logge inn på myTUI på tui.no.

Avstand

Offentlig transport
150 m
Havn
600 m
Sentrum
1 m
Flyplass
9 km

Strand

Bad/strand (korteste avstand)
17 km
Bad/strand (maks avstand)
17 km