Hostellerie Du Moulin Des Oliviers

  • Propriano, Korsika, Frankrike

Om hotellet

  • WiFi

Lite leilighetshotell i Olmeto

Hostellerie Du Moulin Des Oliviers ligger i grønne og landlige omgivelser i Olmeto-området noen kilometer utenfor Propriano. Her bor du på et lite hotell med kun ti leiligheter, en frodig hage fylt med middelhavsvekster, frokostrestaurant og barservering.

Når du bor på Hostellerie Du Moulin Des Oliviers, er det best å ha en leiebil som du kan bestille allerede hjemmefra.

Hotellet har:

  • Døgnåpen resepsjon
  • Luftkondisjonering i fellesområdene
  • Vaskeriservice mot kostnad
  • Frokostsal og bar
  • Sykkelutleie
  • Parkering
  • WiFi

Alle rom/leiligheter har:

  • Vannkoker
  • WiFi
  • Dusj/badekar og wc

Noen rom kan bestilles for flere enn ordinært antall, for eksempel et dobbeltrom som kan brukes av tre. Ytterligere person(er) sover da i en ekstraseng, som kan være en sammenleggbar seng eller sovesofa.

Her bruker vi hotellets benevnelse på romtyper.

  • Antall rom : 10

Kort om hotellet

Bar
Ja

Gjennomsnittstemperatur i Propriano

Adresse og telefon

Adresse
Domaine les Cannes, Olmeto, France

Viktig informasjon

Resepsjon 24 timer
Ja
Bygget
2018
Antall rom
10
American Express
Ja
MasterCard
Ja
Eurocard
Ja
Visa
Ja
Parkering
Ja
WiFi
Ja
Luftkondisjonering på fellesområdene
Ja
Innsjekking
15:00-21:00
Utsjekking
11:00-12:00
Minisafe i resepsjonen
Ja
Vaskeriservice
Ja

Rommene

WiFi
Ja
Vannkoker
Ja

Leilighetene

Vannkoker
Ja

Mat og drikke

Bar
Ja
Frokostrom
Ja

Sport

Sykkelutleie
Ja

Tilgjengelighet

Antall etasjer i den laveste bygningen
3
Heis
Ja
Hotellområdet er egnet for rullestolbrukere
Nei

Vår service: Døgnet rundt via TUI-appen

  • Gjelder fra 2025-05-01 til 2025-11-01

Service via TUI-appen

TUI har ikke personale på dette reismålet, men med TUI-appen kan du nå oss hele døgnet, når det passer deg. Via Spør guidene i appen kan du sende meldinger på norsk og få raske svar, både før og under ferien din. Vi kan hjelpe deg med å bestille utflukter og leiebil, gi deg restauranttips og vise deg hvor du finner den beste shoppingen eller de fineste strendene. Vi hjelper selvfølgelig også med praktiske spørsmål som kan dukke opp, slik at du får en fin og avslappende ferie. Døgnet rundt kan du også, ved hastesaker, nå oss på telefon.

Komme til hotellet

Flytid

Flytiden avhenger av hvilken flyløsning du velger. Når du bestiller reisen ser du hvilke alternativer som tilbys.

Transfertid

Avstanden fra flyplassen Ajaccio Napoléon-Bonaparte Airport (AJA) til Propriano er 65 km og tar cirka en time med bil. Du kan bestille privat transfer ved å logge deg inn på myTUI.